VODERS - başka türlü ders

... egitim dünyasına bomba gibi düsen marka Türkiye'nin ilk ve tek egitim ve zihin gelisim merkezi yani dersin baska türlüsü - VODERS


2013 yılında kurulmasına rağmen yıllardır eğitim sektöründe hizmet veren uzman eğitimciler tarafından oluşturulmuştur. Eğitim kadromuzun tamamı en az üniversite mezunu olan, eğitim alanında yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamış eğitmenlerden oluşmaktadır. VODERS , BFS EĞİTİM ve DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. ne ait bir markadır. Bünyesinde barındırdığı Vo English, Mental Aritmetik, Singapur Matematiği, Brain Fit Studio, Hafıza Teknikleri, Aanlayarak Hızlı Okuma, Dikkati Güçlendirme, El Yazısı Geliştirme, Play Attention, Berard gibi programlarla çocuklarımızın zihinsel, duyuşsal ve psiko-motor becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Kurumumuzda gerçekleştirilen tüm eğitimler bilim uzmanlarımız tarafından uzun bir zaman sürecinde meydana getirilmiş sistemli bir çalışmanın ürünüdür. Tamamı BEYNİN ÇALIŞMA İLKELERİNE UYUMLUdur.

VODERS bünyesinde verilen tüm eğitimler GELİŞİM ve ÖĞRENME PSİKLOJİSİ gibi bireyin öğrenmesine etken olan tüm faktörler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Kurumlarımızda BİREYSEL eğitim yapılmaktadır. Grup eğitimi olmadığı için her çocuk kendi öğrenme hızında ilerlemektedir. Sınıf ortamlarımız çocuklarımız için ilgi çekici, tüm ekipmanlara sahip, eğitim esnasında çocuklarımızın aktif çalışabileceği şekilde düzenlenmiştir. Verdiğimiz tüm eğitimlerde çocuklarımıza sadece salt bilgi değil ayrıca bilgiye ulaşma yollarını, kendi kendine nasıl öğreneceklerini ve en önemlisi çalışma disiplinini öğretmekteyiz.

VODERS , özellikle Türkiye'nin eğitim alanında önemli sorunları arasında yer alan MATEMATİK ve İNGİLİZCE alanlarında yaptığı çalışmalarla fark yaratmaktadır. Bu iki önemli alan ve diğer alanlarda verilen eğitimler bir bütün olarak düşünüldüğünde bir bireyin tüm alanlardaki gelişimi için ihtiyacı olan her şey kurumumuzda bulunmaktadır.

Sadece Eğitim değil Yayında Hazırlıyoruz...

Kurumumuz sadece eğitim alanında değil, aynı zamanda YAYIN ve MATERYAL GELİŞTİRMEde de engin deneyimi ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Kurumumuza ait yayın ve materyaller aşağıda yer almaktadır.


VO English Yayınları

Türkiye'nin ilk ve tek online yazılım destekli yayını olan 4 farklı kur için hazırlanmış 12 kitapla ingilizceyi sadece öğrenmeyecek aynı zamanda konuşabileceksinizde.

VO Mental Yayınları

Mental aritmetiği temelden öğrencilere öğretmek amacıyla yazılmış sistematik çalışma kitapları ve ödev kitapları ile mental aritmetik alanında fark yaratan yayınlar.

Vo Singapur Yayınları

Keşfettiren Yöntem Öğrencinin matematik becerilerini ve bilgilerini kendi kendine keşfetmesi için hazırlanmış 6 seviye 54 kitap.

Vo Hafıza Yayınları

Aliquam hendrit rutrum iaculis nullam ondimentum maluada velit beum donec sit amet tristique erosam amet. Risus mollis malesuada quis quis nulla.

VO Hızlı Okuma Yayınları

Türkiye'nin ilk ve tek online yazılım destekli yayını olan 4 farklı kur için hazırlanmış 12 kitapla ingilizceyi sadece öğrenmeyecek aynı zamanda konuşabileceksinizde.

VO El Yazısı Yayınları

Mental aritmetiği temelden öğrencilere öğretmen amacıyla yazılmış sistematik çalışma kitapları ve ödev kitapları ile mental aritmetik alanında fark yaratan yayınlar.

Vo Dikkat Yayınları

Aliquam hendrit rutrum iaculis nullam ondimentum maluada velit beum donec sit amet tristique erosam amet. Risus mollis malesuada quis quis nulla.